logo
Koszyk

Szczegóły zamówienia w skrócie.

1. Po wysłaniu do nas zamówienia przesyłamy fakturę pro-forma
2. Po wpłynięciu należnej kwoty na nasze konto zaczynamy realizację zlecenia
3. Do 10 dni zamówiona produkt zostaje dostarczony przez firmę kurierską do Waszej firmy.
4. Do 7dni od momentu odbioru produktu zostaje przesłana faktura wraz z gwarancją.

Formularz zamówienia

Typ produktu:

Cena netto:

Koszt przesyłki:

Razem netto:

VAT:

Do zapłaty

Prosimy o podanie danych do faktury VAT

Nazwa

Kod pocztowy

Miasto

Ulica

NIP

Dane kontaktowe

adres e-mail

telefon

Dodatkowe dane: funkcje, parametry, inny adres wysyłkowy, itd.

• Wszystkie podane ceny są cenami netto (nie zawierają podatku VAT w wysokości 23%). Faktura VAT jest standardowo wystawiana przy każdej sprzedaży według danych wpisanych w formularzu zamówienia.
• Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia.
• Zawartość sklepu internetowego www.pomiarymetr.pl nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a zatem złożenie zamówienia przez klienta nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy. Klient wypełniając formularz zamówienia składa ofertę kupna określonego towaru.
• Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę, przez jego producenta
• W uzasadnionych przypadkach Sklep zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia, ograniczenia sposobu płatności lub zażądania przedpłaty.
• Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Firm kurierskich. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy w kwocie 20,00zł


• Termin realizacji zamawianych towarów do 7 dni. W przypadku kiedy towaru nie ma aktualnie w magazynie okres oczekiwania może wydłużyć się do 2-4 tygodni.
• Możliwe są następujące formy zapłaty:
• przelewem. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru w naszym magazynie wysłany jest e-mail z fakturą pro-forma. Gdy pieniądze wpłyną na nasze konto, paczka jest pakowana i wysyłana.
• Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie internetowym są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
• Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Każdorazowo warunki realizacji gwarancji są określone w druku karty reklamacji.
• W okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym pudełku, z kompletną, nieuszkodzoną i nieużywaną zawartością oraz z dowodem zakupu.
• W przypadku zwrotu towaru w powyższym trybie kupujący jest obciążony kosztami transportu dostawy i odesłania zamówienia zgodnie z cennikiem danego spedytora. Data wysłania nie może przekroczyć 10 dni od daty doręczenia towaru kupującemu. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta na jakie mamy zwrócić zapłatę. Zwrot należności następuje w ciągu 14 dni roboczych liczonych od momentu otrzymania przez nas przesyłki.
• Gwarancja, rękojmia, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego.