logo

Opis produktu

wysokość: 235mm

długość: 81mm

szerokość 39mm

Najnowocześniejsza technologia pomiarowa dla profesjonalnej kontroli i analizy systemów wentylacji i klimatyzacji Urządzenie testo 480 zapewnia integralne wsparcie konsultantom, ekspertom, technikom oraz serwisantom pracującym w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji. Za pomocą jednego urządzenia pomiarowego i wielu sondom można mierzyć i zapisywać parametry takie jak prędkość przepływu, temperatura, wilgotność, ciśnienie, natężenie oświetlenia, ciepło wypromieniowane, poziom turbulencji oraz CO2! Od pomiaru do raportu ? testo 480 potrzebuje praktycznie chwili, aby ocenić stan systemu HVAC oraz charakterystyki powietrza w miejscach pracy.

lub zapytaj: Ola Piechowiak tel.668 031 402

marketing@pomiarymetr.pl

Anemometr 480
Producent Testo
Temperatura przechowywania -20 +60 °C
Temperatura pracy -0 +40 °C
Żywotność baterii 17 h
Pamięć 10 000 raportów pomiarowych
Cena netto 4800.00zł
Dodatkowe funkcje i parametry
  • * Za pomocą dużego kolorowego wyświetlacza, wystarczy wprowadzić tylko lokalizację bezpośrednio do przyrządu lub do komputera przy użyciu oprogramowania EasyClimate.
    * Pomiar za pomocą dowolnie definiowanych programów pomiarowych, np. pomiar graficzno-punktowy zgodny z normą HVAC EN 12599.
    * Szybkie i niezawodne zapisywanie odczytów w mierniku przy użyciu przycisku trackpad i przypisywanie ich do lokalizacji/ punktu pomiarowego.
    * Wydruk danych na miejscu, transfer do komputera za pomocą karty SD lub kabla USB.
    * Analiza, zarządzanie i archiwizowanie danych przy użyciu oprogramowania ?EasyClimate?. Szybkie i łatwe tworzenie profesjonalnych raportów za pomocą kreatora .