logo

Opis produktu

wysokość: 120mm

długość: 380mm

Master+ jest to jednostrumieniowy, suchobieżny wodomierz przeznaczony do precyzyjnego pomiaru zużycia dostarczanej wody. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom konstrukcyjnym przystosowany jest do montażu nakładki radiowej lub nakładki kontaktronowej umożliwiającej zdalny odczyt wskazań. Jest najlepiej zabezpieczonym wodomierzem przed działaniem silnego pola magnetycznego poprzez zastosowanie najnowszej technologii ekranowania. Wodomierz wykonano w oparciu o Dyrektywę MID w zakresie pomiarowym odpowiadającym wartości R100 (R80 - dawniej klasa B).

lub zapytaj: Kasia Dobrowolska tel.668 802 259

info@pomiarymetr.pl

Wodomierz JS 6,3 MASTER C R160
Producent Powogaz
Temperatura pracy: 30°C
Ciśnienie: PN 16
Pozycja pracy: H/V
Q3 6,3  m3/h
DN 25
Długość gwintu 165/190/260mm
Przyłącze 1i1/4''
Waga 2000g
Cena netto 430.00zł
Dodatkowe funkcje i parametry
  • • Instalacje wodociągowe do wody zimnej o temperaturze do 30°C, wody o temperaturze do 50°C lub do wody gorącej o temperaturze do 130°C
    •stosowane w budownictwie wielorodzinnym, obiektach użyteczności publicznej oraz w węzłach pomiarowych.
    •Maksymalne ciśnienie robocze to 16 bar.
    • Konstrukcja wodomierza daje możliwość jego zamontowania zarówno w pozycji poziomej z liczydłem skierowanym ku górze (H) lub na bok (V), jak i w pozycji pionowej (V). Dzięki zastosowaniu obrotowego liczydła umożliwiającego łatwy odczyt wskazań bezpośrednio z tarczy wodomierza, doskonale sprawdza się w różnych pozycjach montażu.
    • Jako element układu pomiarowego umożliwia wyznaczenie charakterystyki zużycia wody w budynkach.